«Я не хочу в 90-ті, ми вже пройшли цей етап»: Квурт закликав не голосувати за «гопника»

Міський голова Винник Володимир Квурт виступив в ефірі програми «Великий Львів» на радіо «Львівська хвиля»

Міський голова Винник Володимир Квурт вразив своїм емоційним виступом в ефірі програми «Великий Львів» на радіо «Львівська хвиля». Він сказав, що виборці зараз намагаються витягти лотерейний квиток і експериментують з Україною, в якій йде війна.

Відео з радіоефіру Володимир Квурт опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Емоційний спіч Квурта прозвучав після слів народної депутатки, голови української делегації в Парламентській асамблеї НАТО Оксани Юринець, про те, що ці вибори фактично є найбільш демократичними за всю історію України.

«Коли партнери говорять про вибори першого туру в Україні, то кажуть, що такого демократичного вибору, ще й у час війни, у нас ще не було», – зауважила Юринець.

Володимир Квурт погодився з народною депутаткою, але водночас звернувся до українців.

«Ми всі погоджуємось, що країна рухається у правильному керунку. Так, в країні війна, у кожного є проблеми, напевно не всі задоволені тим, що відбувається навколо. А цей жаргон, який звучить з телеекрану, він мене ображає. Я не хочу в 90-ті, ми вже пройшли цей етап. Даруйте, що ж це таке – будемо «гопників» ставити очолювати нашу країну?! Дожилися. Це приниження! Що ж ми робимо?! Поважаймо себе. Друзі, так не можна, так не робиться», – сказав Володимир Квурт.

Він також додав, що від кожного міста, від кожної вулиці і від кожного громадянина залежить доля країни. Також Квурт закликав громадян, які відчувають в собі сили і мають конкретні пропозиції, як зробити країну успішною, йти у владу.

Нагадаємо, Володимир Квурт заявив, що у місті Винники нині працюють над розробкою проектно-кошторисної документації трамвайного сполучення між Львовом та Винниками.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...