Новини » Світ 18 квітня, 2019, 22:20
Втручання Росії у вибори США: звіт Мюллера не виправдовує Трампа

Команда спецпрокурора США Роберта Мюллера наполягає, що у зв’язку зі складною природою доказів, отриманими під час «російського» розслідування щодо діяльності Трампа і його кампанії, вони не можуть підтвердити відсутність складу злочину.

Про це йдеться у доповіді за результатами розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США, оприлюдненій у четвер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Якби ми мали впевненість після ретельного розслідування фактів, що президент явно не чинив перешкоджання правосуддю, ми би так і заявили. Однак, виходячи з фактів і відповідних правових стандартів, ми не можемо цього стверджувати», – йдеться у вступному розділі звіту.

При цьому, прокурори з офісу Мюллера назвали отримані докази про дії та наміри президента «складними питаннями», які не дозволяють дійти остаточного висновку, що жодного злочинного діяння не було вчинено».

«Отже, хоча цей звіт не доходить висновку, що президент вчинив злочин, він також не виправдовує його», – підкреслюється в документі.

Як повідомлялося, у четвер Міністерство юстиції США оприлюднило повний звіт щодо розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера. У документі, який має обсяг 448 сторінок, йдеться, зокрема, про відсутність змови з російським урядом з боку штабу Дональда Трампа або будь-якого іншого громадянина США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:31 :29