Новини » Регіони 18 квітня, 2019, 12:12
Волиньрада зриває ремонти соціальних об’єктів в області, – ОДА

Через непроведення сесії Волинської облради, рішенням якої необхідно розподілити кошти, в області не можуть здійснити оплату підрядникам за виконані роботи та рухатися далі.

Про це йшлося під час наради у голови облдержадміністрації, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Зокрема, йшлося про цільові кошти, що надходять із Державного бюджету, але у роботу «відпускаються» рішенням сесії. Мова – про розподіл коштів, спрямованих на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт соціальних об’єктів.

Як повідомив заступник директора департаменту регіонального розвитку та ЖКГ ОДА Віктор Довгополюк, практично на усіх об’єктах укладені договори з підрядними організаціями та тривають роботи. Більше того, будівельна готовність деяких перехідних об’єктів з ДФРР складає від 20 до 70%.

«У зв’язку із тим, що досі не відбулася сесія, ми не можемо розрахуватися і підтягнути фінансування», – зауважив Віктор Довгополюк.

До слова, остання сесія облради відбулася в грудні минулого року. У першому кварталі поточного року, як цього передбачає закон, засідання не відбулося.

«У зв’язку із непроведенням сесії обласної ради та нерозподіленням залишків коштів субвенцій унеможливлено здійснення проплат підрядникам за виконані роботи. Хоча напрацювань вже є на понад 20 мільйонів гривень», – відзначив Віктор Довгополюк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 14:40 :31