Новини » Регіони 18 квітня, 2019, 13:46
В Івано-Франківську домовились про безкоштовне медобслуговування для добровольців ООС

В Івано-Франківську підписали тристоронній меморандум про співпрацю між міською радою, ГО «Добровольчий Український Корпус» та Центральною міською клінічною лікарнею.

Відтепер добровольці отримуватимуть фахове й безкоштовне медичне обслуговування. Усі фінансові витрати бере на себе місто. Про це сьогодні, 18 квітня, повідомив власкор IA ZIK.

Понад  рік тому аналогічну угоду підписали з Асоціацією воїнів АТО. За минулий рік з міського бюджету виділили понад півмільйона гривень на стаціонарне та амбулаторне учасників бойових дій.

Необхідність підписання меморандуму виникла через те, що не всі наші учасники бойових дій служили в регулярних частинах. Наразі на міському та обласному рівні визнано добровольців і 150 осіб отримали відповідні посвідчення. Тепер вони матимуть змогу отримувати медичну допомогу в ЦМКЛ.

За словами Віталія Тихенького, керівника відділу соціальної допомоги бійцям ДУК, лише в місті зараз налічується 20 поранених добровольців, а в області таких – понад сім десятків. Вони лікуються в різних містах України, їх постійно переводять. Представники ДУК постійно домовляються з волонтерами, активістами і так лікують своїх «братів по зброї», збирають кошти всією країною. А цей меморандум вирішить багато проблем, адже хлопці будуть лікуватись вдома й на одному місці, без постійних переведень з лікарні в лікарню. А головне – буде належне фінансування.

В усіх територіальних поліклініках міста працює «єдине вікно» для позачергового обслуговування учасників АТО, здійснюється пільгове забезпечення ліками, встановлено інформаційне табло. Стаціонарна допомога учасникам АТО та членам їх сімей надається не лише в ЦМКЛ, але і в МКЛ №1, де для них обладнані окремі палати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 04:04 :17