Новини » Спорт 18 квітня, 2019, 11:53
Україна подала заявку на проведення жіночого Євробаскету 2021 року
fbu.ua
fbu.ua

Федерація баскетболу України (ФБУ) подала заявку на проведення у нашій країні групової та фінальної стадії жіночого чемпіонату Європи-2021.

Для цього федерація заручилася необхідною підтримкою держави і органів місцевої адміністрації у Києві та Запоріжжі, повідомляє прес-служба ФБУ. Саме ці міста можуть прийняти змагання за участі найсильніших жіночих збірних нашого континенту. Якщо ФІБА-Європа задовільнить заявку ФБУ, Україна вперше отримає можливість провести дорослий чемпіонат Європи.

«Заявку України вже активно підтримала Федерація баскетболу Швеції, частина групового турніру може пройти у Стокгольмі», – зазначається у повідомленні.

Основними конкурентами України та Швеції на проведення Євробаскету-2021 є Іспанія та Франція, які на груповій стадії хочуть залучити також Бельгію і Португалію.

Рішення щодо проведення жіночого Євробаскету-2021 буде ухвалено ФІБА-Європа у червні нинішнього року. Для нашої країни – це не лише важливий іміджевий крок, а й прекрасна нагода показати свою відкритість, готовність приймати масштабні змагання й відродити славетні традиції жіночого баскетболу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:30 :20