Новини » Політика 18 квітня, 2019, 22:30
У Зеленського представили антикорупційну стратегію

Руслан Рябошапка, колишній співробітник НАЗК, який в команді Зеленського відповідає за правоохоронний напрямок, пообіцяв що в адміністрації Президента Зеленського не буде кураторів антикорупційних органів.

Про це він сказав в ефірі програми «Право на владу», повідомляє Укрінформ.

«Я хочу запевнити, що ніяких кураторів в адміністрації Президента Зеленського не буде, не буде тих людей, які будуть вказувати антикорупційним органам, що робити, як робити», – сказав Рябошапка.

За його словами, у Зеленського є політична воля подолати корупцію.

Він також наголосив, що нова антикорупційна стратегія команди Зеленського у подоланні корупції – «не стратегія боротьби, а стратегія перемоги над корупцією», яка базується на трьох принципах.

Рябошапка зазначив, що перший принцип – виявлення корупції, люди, які виявлятимуть корупцію, будуть захищені від переслідування та звільнення, будуть заохочені, якщо за їхніми повідомленнями будуть викриті корупційні злочини

Другий принцип – переведення більшості і послуг в електронний формат, що дасть змогу людям безперешкодно контактувати з чиновниками, відтак уреможливити ризик корупції.

«Ми також приберемо можливості красти на держпідприємстах, держкорпораціях, у нас будуть нові стандарти управління а держпідприємствах», – пообіцяв Рябошапка, згадавши «Укроборонпром.

Третій принцип – карати за корупцію

«Антикорупційна система нарешті повинна дати перші вироки щодо топ-корупціонерів і топ-політиків... Антикорупційні органи мають бути незалежними, ті, які не працюють, будуть перезапущені, ті керівник, які не можуть дати результат, вони будуть звільнені. Антикорупційних суд буде незалежним»- сказав Рябошапка.

Він також підкреслив, що всі мають бути рівними перед системою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 13:57 :43