Новини » Світ 18 квітня, 2019, 9:35
У столиці Румунії обговорили посилення східного флангу НАТО
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
НАТО. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У столиці Румунії відбулася конференція «Зміцнення східного флангу НАТО – виклики і стратегії для Балтійсько-Чорноморського регіону».

Конференція була організована Центром європейського політичного аналізу під патронатом президента Румунії Клауса Йоганніса, – повідомляє Укрінформ.

Учасники форуму, військові експерти з Румунії, Болгарії, України, Молдови, Грузії та Туреччини, а також представники неурядових організацій особливу увагу приділили посиленню військової потужності, а також визначенню загроз і викликів, що постають перед НАТО і країнами Чорноморського та Балтійського регіонів.

Обговорювалися також загальні питання безпеки з погляду окремих членів Північноатлантичного Альянсу та можливості для стримування потенційних агресорів.

Не менш важливим, на думку учасників конференції, стало обговорення наявних можливостей для реалізації національних, регіональних і коаліційних стратегій задля досягнення рівноваги і стабільності в Балтійсько-Чорноморського регіоні та на східному фланзі НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 11:03 :20