Новини » Економіка 18 квітня, 2019, 18:01
У НБУ повідомили, чи будуть відшкодовувати збитки Коломойському за націоналізацію «Приватбанку»
ZIK
ZIK

Перша заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Національний банк України не вбачає підстав для відшкодування збитків колишньому власнику «Приватбанку» через його націоналізацію.

Про це вона заявила під час екстреного брифінгу Нацбанку та Мінфіну, який транслював телеканал ZIK.

Відповідаючи на питання журналістки телеканалу ZIK Олени Гулей, чи буде НБУ відшкодовувати збитки екс-власнику «Приватбанку», Катерина Рожкова заявила, що, згідно з чинним законодавством, питання відшкодування можливе лише у тому випадку, якщо позивачем в судовому порядку буде доведено факт заподіяння йому збитків.  

«А зважаючи на результати незалежного аудиту, зважаючи на результати фінансового розслідування та на результати розслідування Нацбанку, на сьогоднішній день ми не вбачаємо підстав для такого відшкодування, оскільки на момент визнання «Приватбанку» неплатоспроможним капітал банку був від’ємним. А для того, аби цей банк міг працювати далі, держава витратила 155,3 млрд грн», – заявила Катерина Рожкова.

Як повідомляли раніше, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 05:05 :41