Новини » Політика 18 квітня, 2019, 14:45
У декількох членів команди «Зе!» є конкретно проросійська позиція, – Чийгоз
ZIK
ZIK

Команда Володимира Зеленського щоразу змінює свою оцінку ситуації в країні. І така сумбурність та спроба заграванням до різних груп населення в Україні, нічого доброго не віщує.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

«Останні роки Петро Порошенко, на відміну від Володимира Зеленського, послідовно працює на міжнародних майданчиках. Триває серйозна консолідація партнерів і остання поїздка у Вашингтон Порошенка це підтвердила», –  сказав Чийгоз.

Він вважає, що і надалі треба продовжувати рухатись у цьому ж напрямку. Адже, співпраця з міжнародними партнерами справді є дієвою.

«Треба продовжувати активність і послідовність на міжнародних майданчиках. І ми справді знаходимо розуміння і реальні посили Президента, які є відчутними. Але так буде й надалі, за умови нашої ініціативи на міжнародних майданчиках», – зазначив він.

За його словами, про підтримку США і Великої Британії також заявляє так звана команда Зеленського. Але щоразу змінює свою оцінку ситуацій.

«У Зеленського домінує сумбурність та спроба загравати до різних груп населення в Україні, але головним є те, що вони абсолютно не знають, що робити з Кримом, не розуміють, що таке щоденна війна у нашій країні. І говорячи про домовленості з Америкою чи Англією, на мою думку, це є спробою якось відійти від складних питань всередині країни», – вважає Чийгоз.

На його думку, у команді «Зе!» не має розуміння певних процесів. Ба більше, є люди, які чітко налаштовані у бік Росії.

«У декількох членів так званої команди Зеленського є конкретно проросійський вектор дій. Особливо, коли вони говорять, що треба виносити за дужки ті питання, які нібито ділять суспільство в країні. Насправді, вони відразу побудували всю програму на протесті і всі їхні дії показують, хто їх справді підтримують, зокрема, із Росії. Тому це все проросійський вектор і не варто опиратися на думки, які озвучує, так звана,  команда Зеленського. Адже, не варто забувати, що їх головним посиланням є: «Ніхто, нікому, нічого не винен», – наголосив він.

Що ж до питання про миротворців на Донбасі, то це залежить від послідовності української сторони і концентрації зусиль партнерів.

«Все більше наші союзники підтримують концентрований тиск на Росію, а у питанні саме Криму найголовніше не втратити напрямок підсилення нашої країни і союзників. Адже, минуло п’ять років, але спротив в Криму не слабне проти окупанта. І окупант не може політично утвердитися не тільки на міжнародній арені, а  й в Криму залишається терористом-загарбником. Тому, якщо ми продовжимо концентрацію тиску, то це допоможе і у проблемі Криму. І це означатиме, що ми матимемо реальний шанс щодо прямих переговорів по півострову і виходу звідти окупанта», – зазначив Чийгоз.

Нагадаємо, нещодавно десантно-штурмові і артилерійські полки сьомої гвардійської десантно-штурмової дивізії Росії провели в анексованому Криму масштабні навчання. Було залучено 300 одиниць важкої військової техніки.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 06:41 :33