Новини » Політика 18 квітня, 2019, 11:55
Суд за поданням нардепа Антонищака зупинив конкурс на голову митниці
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака щодо зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу суду.

«Ухвалено – задовольнити відповідну заяву про забезпечення позову і зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів України «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби». Окрім цього, суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету міністрів України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд, ухвалюючи рішення про задоволення заяви про забезпечення позову, виходив з того, що невжиття таких заходів, очевидно, може призвести до того, що захист прав, свобод та інтересів заявника, на захист яких подається адміністративний позов, стане неможливим, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат.

Окрім цього, суд врахував те, що заявник посилався на норми закону, які на його думку, порушені при прийнятті та виконанні розпорядження уряду «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови Державної митної служби».

Як зазначив міністр КМУ Олександр Саєнко на своїй сторінці у Facebook, незавершеність судової реформи знову змінює плани уряду. «До речі, до цього часу заблокованими ще залишаються і результати конкурсів на відбір інвестиційних радників, щоб запустити велику приватизацію», – додав він.

Як повідомлялося, 20 березня Кабінет міністрів схвалив рішення щодо оголошення конкурсу на посади голів Державної податкової та Державної митної служб.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов може стати очільником Державної митної служби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 21:20 :24