Новини » Київ 18 квітня, 2019, 16:11
Столична влада готова взяти на баланс стадіон «Спартак» та розпочати його реконструкцію, – КМДА
<nbsp;>

Уже другий рік поспіль збільшується фінансування спортивної галузі Києва. Наразі у планах реконструкція та оновлення спортивного комплексу «Спартак».

Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє прес-служба КМДА.

«Один із важливих проектів – стадіон «Спартак». Зараз він перебуває не на балансі міста, але ми готові виділити кошти та взяти цей стадіон у комунальну власність Києва. У планах –реконструкція та оновлення цілого комплексу з басейном, біговими доріжками, критим манежем», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він підкреслив, що такі об’єкти мають використовуватися лише за цільовим призначенням, тобто для спортивних заходів. Тому від правління подібними комплексами залежить розвиток спорту в місті у цілому.

«У планах не тільки реконструкція, а й розвиток велоінфраструктури міста, створення мультифункціональних спортивних та футбольних майданчиків, а також простору для воркауту. Наразі Київський міський голова визначив стратегічні напрями, які є пріоритетними для роботи та розвитку у сфері спорту», – додав заступник голови КМДА.

До того ж, цього року планується розпочати реконструкцію спортивного комплексу, що знаходиться на вулиці Міста Шалетт, 6. Тут має бути добудований ще один льодовий стадіон, спортивний зал і багатофункціональний комплекс із паркінгом.

Як повідомлялося, Київ планує залучити 110 мільйонів євро кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на модернізацію транспорту та інфраструктури міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 11:51 :46