live

Розрив між Порошенком та Зеленським скоротився до менше як 10%, – соцопитування

Петро Порошенко та Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
загрузка...
загрузка...

Серед виборців, які сказали, що йдуть на вибори і визначилися з вибором, 54% збираються проголосувати за Володимира Зеленського, а 44,1% – за Петра Порошенка.

Такі дані оприлюднили на прес-конференції в Києві експерти Соціологічного Центру імені Михайла Драгоманова, інформує 5 канал.

При цьому, за даними дослідження, зі своїм вибором ще не визначилися близько 15% опитаних респондентів.

«Про цифри, які ми зараз озвучимо, потрібно чітко розуміти, що є категорія людей, які заявили, що вони точно йдуть на вибори. Таких виборців – 55,8%, тобто серед тієї кількості людей, які, сказали, що ми точно підемо на вибори, за Зеленського готові проголосувати 54%, за Порошенка готові голосувати 44,1%», – сказав політичний експерт Ростислав Балабан.

Він додав: «Скоріше за все підуть – 17,6%. І ми розуміємо, що результати голосування дуже сильно будуть залежати від реальної активності... Тобто визначальними параметрами в ці останні дні агітаційної кампанії буде полягати реальна явка на голосування, вона може змінювати в певний спосіб, і друге – це безумовно дебати».

Додамо, опитування проведене з 12 квітня по 16 квітня. Опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (окрім АР Крим та територій ОРДЛО.) Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Читайте також: У разі перемоги Зеленського повномасштабне вторгнення Росії – неминуче, – Цибулько

 

Нагадаємо, вчора результати опитування оприлюднив КМІС. За даними соціологів Зеленського підтримували 61, 9 % респондентів, а Порошенка – 38,1%.

Як бачимо, різні соціологічні служби стверджують про скорочення розриву між кандидатами.

 

 

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...
Loading...
Loading...