Новини » Світ 18 квітня, 2019, 12:31
РФ посилює присутність в Центральноафриканській Республіці, – ЗМІ
Місія ООН зі стабілізації ситуації Центральноафриканській Республіці (MINUSCA). Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Місія ООН зі стабілізації ситуації Центральноафриканській Республіці (MINUSCA). Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Росія у межах інтеграції в місію ООН зі стабілізації ситуації Центральноафриканській Республіці (MINUSCA) відправить в країну 30 військовослужбовців.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Anadolu.

«Росія, що підсилила останнім часом свою присутність в Центральноафриканській Республіці (ЦАР), інтегрується в місію ООН зі стабілізації ситуації у цій країні (MINUSCA)», – йдеться у повідомленні.

Так, за дорученням президента Росії Володимира Путіна в Центральноафриканської Республіки буде відправлено 30 російських військовослужбовців. У ЦАР будуть спрямовані російські офіцери зв’язку, штабні фахівці і військові спостерігачі.

У виданні зазначають, що Росія виведе свій контингент з Центральноафриканської Республіки, якщо зміни в міжнародній військово-політичній обстановці унеможливлять підтримання миру в цій країні.

Відзначимо, що громадянська війна в ЦАР триває з 2012 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:16 :24