Новини » Політика 18 квітня, 2019, 22:25
Президент звернувся до ГПУ й СБУ щодо «криміналу» для суддів за рішення щодо «Приватбанку»
ZIK
ZIK

Президент звернувся до СБУ та Генпрокурора України з проханням після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити можливості і підстави щодо порушення кримінальної справи за неправосудне рішення, ухвалене суддями щодо «Приватбанку».

Про це під час наради в РНБО, яку скликали через ситуацію з «Приватбанком», заявив Президент України Петро Порошенко.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Петро Порошенко за підсумками наради в РНБО наголосив, що підтримує пропозицію міністра юстиції, та звернувся з проханням до Вищої кваліфікаційної комісії суддів прискорити кваліфікаційне оцінювання, у тому числі у частині доброчесності, щоб перезапустити Окружний адміністративний суд міста Києва, щоб він нарешті пройшов судову реформу.

«Уявіть собі, що якби не була запущена судова реформа, всі суди в Україні були б такі, як на сьогодні є нереформований Окружний адмінсуд Києва», – наголосив Президент.

Петро Порошенко звернувся до СБУ та Генпрокурора з проханням після завершення всіх необхідних судових процедур оцінити можливості і підстави щодо порушення кримінальної справи за неправосудне рішення. «Не втручаючись в аналіз цього рішення по суті», – наголосив Президент.

Петро Порошенко зауважив, що влада контролює ситуацію та не допустить негативного розвитку подій.

Президент також звернувся до МЗС з дорученням забезпечити своєчасне та детальне інформування міжнародних партнерів України, включно з ЄБРР, ЄІБ, Світовим банком, МВФ та представниками країн Великої Сімки, США, ЄС, стосовно мотивації колишніх акціонерів, їхніх політичних представників для кроків щодо дестабілізації ситуації в Україні.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації «Приватбанку».

Як повідомляли, в Окружному адмінсуді прокоментували рішення щодо «Приватбанку». Суддя речник заявив, що рішення Окружного адміністративного суду щодо скасування націоналізації «Приватбанку» прийняли у зв’язку з тим, що відповідачі не довели правомірності віднесення банку до неплатоспроможних.

Національний банк України збирається оскаржувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо «Приватбанку».

У Міністерстві фінансів готуються до подання апеляції на рішення суду щодо незаконної націоналізації «Приватбанку».

Президент України Петро Порошенко заявив, що скасування націоналізації «Приватбанку» загрожує дефолтом та новою економічною кризою.

У НБУ під час екстреного брифінгу заявили, що Національний банк України не вбачає підстав для відшкодування збитків колишньому власнику «Приватбанку» через його націоналізацію.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 10:00 :13