Новини » Суспільство 18 квітня, 2019, 8:05
Понад 800 випускників з окупованих районів складатимуть ЗНО на підконтрольній Донеччині

У Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти на ЗНО зареєструвалися 834 випускники шкіл з тимчасово окупованої території.

Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць у Facebook.

«834 випускники 11-х класів, які проживають на тимчасово окупованій території, зареєструвалися на ЗНО в Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти. Усі вони протягом кількох років навчалися за програмою дистанційної або екстернатної освіти у школах, розташованих на контрольованій території», – написав очільник області.

Він зазначив, що найбільша кількість зареєстрованих на ЗНО – жителі Донецька та Макіївки – 461 та 102 учні відповідно.

За словами Куця, такі цифри були оприлюднені на освітянському форумі, що відбувся на базі Краматорської української гімназії. Понад 200 вчителів з усієї області зібралися, щоб поділитися найкращими практиками, набутими під час впровадження освітньої реформи, Нової української школи та інклюзивної освіти.

«Згоден з освітянами: маємо виховати розумних та активних людей, патріотів, готових брати на себе відповідальність за своє життя та свою державу. Звернув увагу на необхідність активніше залучати дітей, які вимушені жити на тимчасово окупованій території, до загальноукраїнського освітнього простору», – наголосив Олександр Куць.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 15:58 :14