Новини » Політика 18 квітня, 2019, 15:14
Політолог закликав ВРУ повернутися до коаліції «Європейська Україна»
ZIK
ZIK

Люди, які підтримали Зеленського, проголосували за бренд, бо ненавидять Порошенка. Та щоб ми знову не втрапили у капкан, який нам блискуче розставили олігархи, треба повернутися до традицій українського парламентаризму.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Костянтин Матвієнко.

«В Конституції не існує поняття розпуску парламенту! Є дочасне припинення повноважень ВРУ. За таких умов парламент залишається чинним до моменту, коли на посади вступлять наступні народні депутати», — пояснює експерт.

Нинішнє скликання Верховної ради ризикує достроково припинити свої повноваження, вважає політолог.

«Аби цього уникнути, треба відновити коаліцію «Європейська Україна». Необхідно повернутися до коаліційної угоди, яка була укладена у 2014 році. П’ять партій — «БПП», «Народний фронт», «Самопоміч», «Батьківщина», «Радикальна партія» — мають відновити свою роботу», — говорить експерт.

Костянтин Матвієнко перелічує, що повинно стати предметом роботи коаліції «Європейська Україна».

«Це і закон про мову, і про тимчасові слідчі комісії, про президента. Також коаліції слід попрацювати над пропорційною виборчою системою. Та найважливішим, на мій погляд, є бюджет на 2020 рік», — каже експерт.

Треба відновити суб’єктність парламенту через відродження коаліції «Європейська Україна», наголошує політолог.

«Тоді нам не буде страшний розпуск, працюватиме нормально законодавча система, яка дасть можливість обрати парламент, відповідно до волевиявлення громадян, а не фантомів», — зазначає Костянтин Матвієнко.

Політолог підкреслює: насправді, Зеленський є лише брендом, фантомом.

«Люди проголосували за бренд, бо ненавидять Порошенка. Та щоб ми знову не втрапили у капкан, який нам блискуче розставили олігархи, треба повернутися до традицій українського парламентаризму», — додає експерт.

Нагадаємо, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз звернув увагу на те, що у декількох членів команди «Зе!» є проросійська позиція.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:38 :22