Новини » Світ 18 квітня, 2019, 15:20
У США опублікували доповідь Мюллера про втручання РФ у вибори США, – ЗМІ

Оприлюднено доповідь, підготовлену спецпрокурором Робертом Мюллером за підсумками розслідування про можливе російське втручання у вибори американського президента.

У документі понад 400 сторінок, але секретні відомості і деякі свідчення свідків з нього прибрані, пише Медуза.

Перед публікацією доповіді генпрокурор США Вільям Барр провів спеціальну прес-конференцію, на якій відповів на питання журналістів щодо розслідування Мюллера.

Згодом записана на CD доповідь була доставлена в Конгрес і лише після цього документ був викладений у відкритий доступ.

Глава юридичного комітету Палати представників Джеррі Надлер оголосив, що викликає Мюллера в Конгрес, щоб спецпрокурор особисто відповів на питання з приводу розслідування.

Розслідування можливого російського втручання в президентські вибори в США в 2016 році, перемогу на яких здобув Дональд Трамп, тривало майже два роки. Росія втручання у вибори категорично заперечувала.

У березні генпрокурор Вільям Барр представив Конгресу короткий звіт з головними підсумками доповіді Мюллера. Він, зокрема, заявив, що спецпрокурор не знайшов доказів змови команди Дональда Трампа з Росією перед виборами 2016 року.

Конгрес зажадав опублікувати повну доповідь. Противники Трампа вказували, що Барр, призначений Трампом, міг бути необ’єктивний, оголошуючи про результати розслідування Мюллера. Мін’юст погодився на публікацію.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 08:45 :47