Новини » Політика 18 квітня, 2019, 20:19
Олігархи, які повтікали з України, вже не церемоняться, – нардеп про рішення щодо «Приватбанку»
ZIK
ZIK

«Приватбанк» був фінансовою бульбашкою, яка ось-ось мала луснути, проте держава екстрено провела націоналізацію. Нині ж, коли банк врятували, колишній власник хоче скористатися передвиборчою турбулентністю і повернути собі фінустанову.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція БПП) Олександр Черненко.

Нардеп, коментуючи рішення суду щодо визнання незаконною націоналізації «Приватбанку», зауважив, що суд ухвалив рішення за позовом колишнього власника банку Ігоря Коломойського, «який хоче скористатися передвиборчою турбулентністю, яка є в країні».

Парламентар нагадав, що відбувалося із «Приватбанком» до того моменту, коли він став державним, й обставини, за яких відбулася націоналізація цієї фінустанови.

««Приватбанк». Усі ми знаємо, як надувалася ця фінансова бульбашка, піраміда, перекредитування, що ось-ось мала луснути. Держава в екстреному порядку провела націоналізацію, яка була визнана ефективною і МВФ, і послами G-7, й українським суспільством, і міністром Данилюком, який сьогодні у команді Зеленського, усіма – і навіть колишні власники теж погодилися, бо ми були на грані катастрофи. Потім колишні власники, коли держава рефінансувала, цей банк врятувала, сказали – ого, тепер він ще й стає ліквідним. І вони не хочуть повертати ті 5 млрд дол., які вивели, вони ще й хочуть 2 млрд дол. компенсації. Тому вся ця історія сьогодні показує, що ті олігархи, які повтікали з України, не просто хочуть повернутися, а навіть вже не церемоняться», – заявив Олександр Черненко.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації «Приватбанку».

Як повідомляли, в Окружному адмінсуді прокоментували рішення щодо «Приватбанку». Суддя речник заявив, що рішення Окружного адміністративного суду щодо скасування націоналізації «Приватбанку» прийняли у зв’язку з тим, що відповідачі не довели правомірності зарахування банку до неплатоспроможних.

Національний банк України збирається оскаржувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо «Приватбанку».

У Міністерстві фінансів готуються до подання апеляції на рішення суду щодо незаконної націоналізації «Приватбанку».

Президент України Петро Порошенко заявив, що скасування націоналізації «Приватбанку» загрожує дефолтом та новою економічною кризою.

У НБУ під час екстреного брифінгу заявили, що Національний банк України не вбачає підстав для відшкодування збитків колишньому власнику «Приватбанку» через його націоналізацію.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 10:06 :22