Новини » Політика 18 квітня, 2019, 21:58
Нарада в РНБО: Президент дав доручення щодо «Приватбанку»
ZIK
ZIK

Міністерству фінансів доручили проаналізувати ризики та загрози, пов’язані із ймовірним виконанням судового рішення щодо «Приватбанку», та прорахувати ймовірні збитки держави.

Про це під час наради в РНБО, скликаної через ситуацію з «Приватбанком», заявив Президент України Петро Порошенко.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

Петро Порошенко доручив забезпечити безперебійну роботу всіх філіалів «Приватбанку», укомплектувати їх готівкою та не допустити збоїв у функціонуванні.

Міністерству фінансів Президент доручив проаналізувати ризики та загрози, пов’язані із ймовірним виконанням судового рішення щодо банку, та прорахувати ймовірні збитки держави.

«В умовах, якщо ми вилучимо 155 млрд грн докапіталізації, це потягне за собою ризики у вигляді 100 млрд грн додаткового фінансування Фонду гарантування вкладів фізосіб, які держава буде зобов’язана взяти за рахунок коштів державного бюджету, а виплата цих грошей матиме величезні ризики і для інфляції, і для курсової політики, і для стабільності банківської системи. Ми не можемо допустити подібного розвитку сценарію», – наголосив Президент.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації «Приватбанку».

Як повідомляли, в Окружному адмінсуді прокоментували рішення щодо «Приватбанку». Суддя речник заявив, що рішення Окружного адміністративного суду щодо скасування націоналізації «Приватбанку» прийняли у зв’язку з тим, що відповідачі не довели правомірності віднесення банку до неплатоспроможних.

Національний банк України збирається оскаржувати рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо «Приватбанку».

У Міністерстві фінансів готуються до подання апеляції на рішення суду щодо незаконної націоналізації «Приватбанку».

Президент України Петро Порошенко заявив, що скасування націоналізації «Приватбанку» загрожує дефолтом та новою економічною кризою.

У НБУ під час екстреного брифінгу заявили, що Національний банк України не вбачає підстав для відшкодування збитків колишньому власнику «Приватбанку» через його націоналізацію.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 12:08 :58