Новини » Регіони 18 квітня, 2019, 15:24
На Рівненщині у білоруса вилучили міні-трактори на 1,1 млн грн

На митному посту «Городище» Рівненської митниці ДФС під час проведення митного контролю транспортного засобу комерційного призначення з реєстраційними знаками суміжної країни водієм автомобіля було подано товаросупровідні документи щодо митного оформлення міні-тракторів та навісного обладнання до них.

За повідомленням прес-служби головного управління ДФС у Рівненській області, у працівників митного посту виникли сумніви щодо достовірності даних про переміщуваний вантаж. Для встановлення відповідності ідентифікаційних ознак товару, його вартості та кількості працівником підрозділу було ініційовано проведення митного огляду транспортного засобу.

За результатом проведення додаткових митних процедур у кабіні водія, громадянина Республіки Білорусь, були виявлені товаросупровідні документи, інформація в яких суттєво різнилась від тієї, що була подана ним для здійснення митних формальностей. Зокрема, вартість вантажу відрізнялась у чотири рази.

«Таким чином, громадянин Білорусії А. намагався перемістити через митний кордон України вантаж з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного органу документів, що містять неправдиві відомості щодо відправника, отримувача, кількості вантажних місць та вартості товару», – зазначає прес-служба управління.

Загальна вартість тимчасово вилучених предметів, тракторів та навісного обладнання до них, становить 1 135 569,58 гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:37 :57