Новини » Регіони 18 квітня, 2019, 16:48
На Прикарпатті міністр оборони перевірив будівництво гуртожитків для військових
Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Сьогодні, 18 квітня, міністр оборони України Степан Полторак перебував з робочою поїздкою на Прикарпатті. У Коломиї він перевірив стан розбудови військової інфраструктури пункту постійної дислокації окремої гірсько-штурмової бригади ОК «Захід».

 Про це IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Як зазначив Степан Полторак, основна мета його візиту – це зустріч з родинами військовослужбовців. Він вручив рідним військовослужбовців, які захищають державу, а також полеглим в боях з агресором, відзнаку Міністерства оборони України «Знак пошани».

Спілкуючись із родинами військових, керівник оборонного відомства зазначив, що грошове утримання військовослужбовців гірсько-штурмових бригад прирівняно до військовослужбовців десантно-штурмових військ і з 1 квітня було збільшено.

Фото: Міноборони України
Фото: Міноборони України

Спільно із рідними військовослужбовців, міністр оглянув будівництво гуртожитків, а також проаналізував готовність підрозділів тилового забезпечення до зустрічі особового складу військової частини після повернення з району проведення ООС у травні.

У Коломиї завершується будівництво казарм покращеного планування для військових за контрактом. Їх вже збудовано дві із трьох запланованих. Вартість однієї споруди казарми – понад 14 млн грн. Одна будівля розрахована на проживання 125 осіб. На найближчу перспективу заплановано спорудити фізкультурно-оздоровчий комплекс та та лазне-пральний комбінат, побудувати гуртожиток для сержантського складу і багатоквартирний будинок для сімейних військовослужбовців.

Для частини сплановано будівництво восьми казарм, на території трьох гарнізонів (Коломия – 3, Крихівці – 3, Чернівці – 2).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 12:03 :14