Новини » Політика 18 квітня, 2019, 14:26
Мова Зеленського: Політолога неприємно здивувала російська в інтерв’ю кандидата в президенти
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський вносить нову негативну ознаку в українську політичну комунікацію, спілкуючись російською мовою в інтерв’ю. Навіть президент-втікач Віктор Янукович на таких зустрічах розмовляв українською.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив політолог Костянтин Матвієнко,

Коментуючи відеоінтерв’ю кандидата в президенти України Володимира Зеленського, яке він дав виданню «РБК-Україна», політолог наголосив на одній деталі, яка його вразила.

«Мене дещо шокувала сама мова цієї їхньої розмови», – зазнався Матвієнко.

Він зауважив: все ж таки уже встиг відвикнути від того, що кандидати на посаду президента України спілкуються російською на таких зустрічах.

«Навіть Янукович спілкувався українською. Та, як бачимо, Зеленський вносить нову, як на мене негативну, ознаку в українську політичну комунікацію, імплементуючи сюди російську мову. Мені особисто, як виборцю та громадянину, це неприємно», – наголосив експерт.

Водночас, він додав: тут не робить закиду до телеканалу, а просто наголошує на деталі.

«Я просто константую факт, що кандидат в президенти спілкується російською мовою», – підкреслив Костянтин Матвієнко.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський дав інтерв’ю виданню «РБК-Україна». Серед іншого, він прокоментував і питання мовних квот на радіо та телебаченні, заявивши, що у людей «не можна забирати російськомовне телебачення».

Голова комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар відреагувала на цю заяву. Вона підкреслила: закон про мовні квоти на телебаченні був розроблений і погоджений з усіма великими українськими телевізійними групами. Найбільш «маразматичні» правки, за її словами, подавав саме «Квартал 95». Правки писали люди, «явно далекі від законодавчої техніки». Ці зауваження відкинули.


Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:26 :27