Новини » Політика 18 квітня, 2019, 12:04
Мосійчук: Ми готові об'єднатися з будь-якою проукраїнською партією
ZIK
ZIK

У «Радикальній партії» заявили, що допускають об’єднання у наступному парламентському скликані. За словами членів фракції, союзниками можуть стати тільки проукраїнські сили.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK сказав народний депутат фракції «Радикальна партія» Ігор Мосійчук.

«Ми навіть не розглядаємо те, що «Радикальна партія» не пройде до парламенту. Працюємо над помилками, робимо кадрові партійні висновки, аналізуємо вже реалізовану працю», — говорить Ігор Мосійчук.

Народний депутат пояснює, над якими помилками працює «Радикальна партія».

«Можливо, ми не змогли донести свої ідеї до широких мас. Інформаційна кампанія була досить напруженою, багато факторів вплинуло», — коментує член фракції.

Також Ігор Мосійчук дає оцінку результатам голосування першого туру президентських виборів.

«Є регіони, де ми набрали величезну кількість голосів. Набагато більше, аніж на крайніх місцевих виборах. У приклад можу навести мою рідну Полтавщину», — зазначає нардеп.

Ігор Мосійчук наголошує: «Радикальна партія» допускає союзи у наступному парламентському скликані.

«Ми можемо об’єднатися лише з проукраїнськими патріотичними силами. Я переконаний, що та підтримка, яку ми отримали під час президентських виборів, дає підстави для того, аби партія була в парламенті», — додає нардеп.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що братиме участь у парламентських виборах, які відбудуться восени 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:19 :37