Новини » Політика 18 квітня, 2019, 22:08
Міністр Петренко порадив пришвидшити відбір до Окружного адмінсуду Києва
ZIK
ZIK

Суд, який ухвалював рішення у справі «Приватбанку», є нереформованим. Ми бачимо, що такі тривожні сигнали доходять саме з перших інстанцій. Таких неоднозначних рішень цей суд ухвалював багато.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко під час екстреного засідання РНБО, яке транслював телеканал ZIK.

Павло Петренко підкреслив, що позиція уряду, Міністерства юстиції і Міністерства фінансів щодо рішення суду у справі «Приватбанку» є чіткою:

«Ми вважаємо, що всі рішення, які приймали щодо націоналізації «Приватбанку», були законними і були спрямованими на захист національної безпеки і на захист українських громадян. Тому ми з нетерпінням очікуємо на повний текст рішення, щоб дати йому належну юридичну оцінку і подати апеляцію», – зазначив Петренко.

Він заявив, що таких неоднозначних рішень, як у справі «Приватбанку», Окружний адміністративний суд Києва ухвалював багато.

«Хочу зазначити, що суд, який ухвалював це рішення, на сьогодні є нереформованим. Ми бачимо, що такі тривожні сигнали доходять саме з перших інстанцій. Таких неоднозначних рішень цей суд ухвалював багато. Наприклад, рішення, яке стосувалося втручання у роботу Кабміну щодо відсторонення пані Супрун, рішення щодо блокування конкурсів, які оголошував Кабінет Міністрів», – повідомив Петренко.

Міністр запевнив, що на ці всі рішення Мін'юст давав жорсткі оцінки, а також подавав скарги на дії суддів.

Тому, щоб покращити якість роботи судів першої інстанції, пан Петренко запропонував звернутися до ВККС (Вищої кваліфікаційної комісії суддів) з проханням пришвидшити процес кваліфікаційного оцінювання суддів перших інстанцій і конкретно Окружного адміністративного суду Києва. 

У підсумку Президент підтримав заклик міністра Петренка і адресував відповідний заклик до ВККС.

Як повідомляли раніше, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:44 :42