Новини » Київ 18 квітня, 2019, 14:49
Кличко опублікував відео демонтажу Шулявського шляхопроводу
Мер Києва Віталій Кличко
Мер Києва Віталій Кличко

Мер Києва Віталій Кличко опублікував відеоролик демонтажу Шулявського шляхопроводу. За його словами, зараз завершують знесення прогонів мосту над проспектом Перемоги. До кінця місяця об’єкт повністю демонтують.

Про це на своїй сторінці у Facebook  написав мер Києва Віталій Кличко, прикріпивши відповідне відео.

Ролик знятий з кількох ракурсів із використанням ефектних способів фільмування та монтажу. 

Наразі робітники продовжують демонтаж частин Шулявського шляхопроводу. Експерти високо оцінюють швидкість виконання робіт. Перший етап – повний демонтаж конструкцій мосту – завершиться вже до кінця місяця.

 

«На Шулявському шляхопроводі завершують демонтаж прогонів мосту над проспектом Перемоги. До кінця квітня шляхопровід демонтують повністю», – написав Віталій Кличко.

<nbsp;>

Роботи на об’єкті тривають без упину, Шулявський міст розбирають на блоки, які потім утилізують. Робітники для цього використовують «мегадомкрат» АВС від «Mammoet», який привезли з Нідерландів.

Домкрат дозволяє у короткі терміни розбирати та збирати мости великими модульними блоками. Шляхопровід розрізають і розбирають на частини, які потім вивозять.

Важливо, що основний етап робіт намагаються здійснювати у темний час доби, щоб мінімізувати перекриття руху.

Нагадаємо, реконструкція шляхопроводу триває вже місяць, її почали 17 березня. За оцінками експертів, реконструкція всієї розв’язки триватиме приблизно 17 місяців, а проїзд новим мостом відкриють вже до кінця цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 18:56 :35