Новини » Політика 18 квітня, 2019, 16:14
Ігор Луценко: Де вироки щодо шахрайства у «ПриватБанку»?
ZIK
ZIK

Бізнесмену Ігорю Коломойському потрібно було зафіксувати юридичне рішення про незаконність націоналізації «Приватбанку» ще до можливої зміни президента. Це убезпечує від закидів про впливи на суди через свого, нібито, ставленика на посту глави держави.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK народний депутат України Ігор Луценко.

Він переконаний: рішення Окружного адміністративного суду Києва про незаконність націоналізації «ПриватБанку» ще не є фінальним.

«До того ж існує інше провадження за іншим позовом, яке стосується саме повернення акцій Коломойському, Боголюбову та іншим, що справді володіли акціями «ПриватБанку», – зауважив нардеп.

Водночас він зазначив: Коломойському потрібно було зафіксувати таке юридичне рішення до можливої зміни президента. Це убезпечує від формальних претензій про вплив на суди через свого, нібито, ставленика на посту Президента.

«Це, так би мовити, юридична чистота. Він нею зараз опікується», – наголосив Луценко.

На його думку, ситуація справді є неоднозначною. Мовляв, справді є підстави підозрювати, що Коломойський та Боголюбов маніпулювали « ПриватБанком» у своїх фінансових інтересах. Однак, з іншого боку, на думку Луценка, рішення, яким «ПриватБанк» переходив у власність держави, «політизоване» і «позбавлене юридичної чистоти».

«А це проблема бюджету України. Адже усі можливі збитки від неправильності такого рішення лягають саме на платників податків», – зазначив Луценко.

Окрім того, він звернув увагу і на відсутність судових рішень щодо шахрайства у «Приваті».

«Добре, казали, що є шахрайство, що були пов’язані кредити. Але де хоч одна справа, хоч один вирок, який би підтверджував факти цього шахрайства?», – наголосив Луценко.

Водночас, він зазначив: не бачив повного тексту судового рішення вироку суду щодо незаконної націоналізації, тож зараз його  важко оцінювати.

«Це може бути, як за буквою закону, так і поза нею. Однак. думаю, що можна знайти законні підстави для скасування цього рішення», – переконаний депутат.

Як повідомлялось раніше, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації Приватбанку.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 05:55 :21