Гуртом та в люблячій атмосфері і Президента легше обирати
Наталія Фанок
журналіст, заступник головного редактора ІА ZIK

А знаєте, хто б не переміг у другому турі виборів, нам потрібно залишатися людьми. Президента обираємо на п’ять років, а з рідними-близькими-сусідами живемо все життя.

У нашій сім’ї, як, мабуть, у більшості, питання виборів і вибору завжди обговорюється. У всі складні часи Незалежної України, які я уже пам’ятаю, ми сідали і говорили. В спокійному тоні і люблячій атмосфері. Роздумували вголос, наводили аргументи, висловлювали сумніви. Приймали рішення і йшли на виборчі дільниці. Навіть коли у мене ще далеко не було права голосу, я уже знала, як треба себе поводити, що робити, з ким говорити. І зараз нічого не змінилось. Бо те, що закладено у дитинстві, нікуди не дівається.

Так-от. Зараз теж ой як непросто. І найменше чи найбільше, що ми можемо зробити, це підійти обійняти свою дитину і допомогти визначитися з вибором. «Мама знає краще», ну її ту «бляху» в гаражі чи закриті «ВКонтакте». Ми ж майбутнє обираємо. Сказати «люблю тебе, мамо, але цього разу послухай мене». Зателефонувати бабусі і підказати їй, напроти кого потрібно ставити позначку. Поцілувати чоловіка і прошептати: «Нехай на цей раз буде по-моєму». Сходити на каву з колежанкою і вкупочці правильно розставити пріоритети. Забігти до сусідки, подякувати за рецепт, і нагадати, що в неділю варто піти на вибори.

Ми можемо так мало і одночасно так багато.

Свою позицію я вже висловлювала. Повторюватись не буду. Просто хочеться, щоб мої діти та онуки жили у нашій, Богом любленій Україні, і за років 5-10-20… все це було лише неприємною згадкою. Усе в наших руках. Думай-мо.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:49 :31