Новини » Економіка 53

До кінця травня у держбанках сформують незалежні наглядові ради, – Маркарова

Міністерство фінансів України розраховує сформувати незалежні наглядові ради державних «Ощадбанку», «Укрексімбанку» та «Приватбанку» до кінця травня.

«Після травня у нас будуть у всіх державних банках наглядові ради відповідно до нових стандартів корпоративного управління», – сказала міністр фінансів України Оксана Маркарова в ході дискусії VoxUkraine про ризики державного бюджету України на 2020 рік, передає УНІАН.

Конкурс в наглядові ради держбанків триватиме з 5 квітня по 10 травня включно.

Для участі в конкурсі претенденти мають до 25 квітня включно надати документи для участі в конкурсі до наглядової ради «Ощадбанку» – компанії «Педерсен енд Партнерс», «Укрексімбанку» – «Уорд Хауел Україна», «Приватбанку» – «Телент Едвайзорс».

Згідно з новим законом про корпоративне управління в держбанках, наглядова рада кожної фінустанови складатиметься з 9 членів, включаючи 6 незалежних і по одному представнику Кабінету міністрів, Адміністрації президента та профільного комітету Верховної Ради. Меморандум з Міжнародним валютним фондом за новою програмою для України обсягом 3,9 мільярда доларів передбачає призначення незалежних наглядових рад у держбанках до кінця березня 2019 року.

Loading...
Loading...
Loading...