Новини » Політика 18 квітня, 2019, 20:55
Білецький: Не варто себе обманювати, позиція Зеленського з багатьох питань невизначена
ZIK
ZIK

Від Зеленського країна не очікує, що він буде аналогом Порошенка. Але позиція віртуального кандидата як була невизначеною із багатьох питань, так такою ж і залишається.

Це зауважив народний депутат України Андрій Білецький у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Лідер Нацкорпусу прокоментував інтерв’ю Володимира Зеленського одному із інформаційних агентств, зауваживши на ставленні Володимира Зеленського до Путіна та окупованих районів Донбасу.

«Я думаю, що позиція Зеленського як була невизначеною із багатьох питань, так такою ж і залишається, тому давайте себе теж не обманювати. І не думаю, що сказане в інтерв’ю – це його стала позиція», – зауважив Андрій Білецький.

Депутат вважає, що жоден із кандидатів не має визначеної позиції щодо ключових питань, зокрема ведення війни з Росією та повернення окупованих територій.

«Від Зеленського країна не очікує, що він буде аналогом Порошенка у питаннях управління країною та утримання влади. Люди хочуть іншого управлінця – вони розуміють, що завдання Президента будуть зведені до мінімуму. І саме тут відповідальність має бути за суспільством, за громадським контролем напрямку України, який ми самі почали ще у 2014 році на фронті.

Тому українці мають достатньо сил, і не потрібно робити вигляд, що Зеленський або Порошенко можуть привести нас до абсолютного краху, – не можуть!» – впевнений Андрій Білецький.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Кандидат у Президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах. Штаб Петра Порошенка також хоче розширити час дебатів з 60-ти до 90 хвилин.

18 квітня Центральна виборча комісія дозволила перенести початок дебатів між Петром Порошенком і Володимиром Зеленським.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:29 :04