Новини » Економіка 17 квітня, 2019, 18:02
Зміна влади може поставити під сумнів проведення земельної реформи, – політолог
Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Ринок землі є найважливішим питанням української економіки. Відтак, становище країни багато в чому залежить від планів оточення Володимира Зеленського на цей ресурс.

Таку думку висловив політолог Володимир Макаровський.

Політолог зауважив, що наразі немає точних економічних прогнозів для країни, якщо президентом стане Володимир Зеленський.

«Що буде з банківською системою після можливого скасування націоналізації «Приватбанку» через суд? Що буде з борговими зобов’язаннями, за якими ми в цьому році повинні виплатити майже 14 мільярдів доларів? Як будуть вирішуватися найважливіші питання промисловості? Що станеться з ринком землі? Потрібно зрозуміти, на що нам варто розраховувати», – зауважив експерт.

Зокрема, Володимир Макаровський припускає, що президенство Володимира Зеленського може поставити під сумнів плани земельної реформи.

«Успіх бізнесів Ігоря Коломойського, наприклад, феросплавних заводів або нафтових компаній – завжди ґрунтувався на вмілому отриманні державних преференцій.

У такому випадку на нас можуть чекати дуже спірні рішення, зокрема, повернення земельних паїв державі під приводом того, що вони повинні приносити гроші країні, а не окремим власникам. Відтак, здача землі в оренду буде оголошена незаконною, а селяни знову почнуть працювати на дядечку. Правила гри будуть зруйновані і перероблені на користь одного стейкхолдера», – говорить Володимир Макаровський.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко пообіцяв повернутися до питання створення ринку землі в Україні після президентських і парламентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 07:21 :39