Новини » Політика 17 квітня, 2019, 9:37
Зеленський відповів медіа-спільноті вустами Разумкова: Прес-конференції до виборів не буде, бо «мало часу»
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Володимир Зеленський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков повідомив, що прес-конференція кандидата в президенти перед дебатами є «проектом, що слабо реалізувати».

«При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилися буквально пара днів – в п’ятницю у нас дебати. Команда буде презентована до другого туру, як про це і говорив Зеленський. Тому, при всій повазі до колег, я думаю, що це проект, що слабо реалізувати», – заявив він в ефірі Радіо НВ.

Разумков додав, що Зеленський може дати прес-конференцію вже після другого туру президентських виборів. За його словами, командою кандидата в достатній мірі висвітлюються всі ключові питання його майбутньої політики.

Раніше представники ряду ЗМІ і медійних організацій закликали кандидата в президенти Володимира Зеленського особисто дати прес-конференцію перед дебатами не пізніше 18 квітня.

«Під час вашої передвиборної кампанії ви оприлюднили десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів в ЗМІ. Ви дали низці обраних ЗМІ кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів ви особисто уникаєте прямої і повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами», – йдеться у зверненні.

Відмову Зеленського давати прес-конференцію прокоментував історик і журналіст Вахтанг Кіпіані. Він, зокрема, зазначив, що це перші в світі вибори, де журналісти, а через них і суспільство, не змогли отримати від вірогідного переможця відповіді на найважливіші питання життя держави.

«А чому? А тому, що всі газети, сайти й телеканали де-факто підіграли голограмі. Всі наввипередки транслювали думки нєкіх медійних персонажів – Разумкова, Данилюка, Лещенка, Абромавічуса. Вони хто? З погляду відповідальності перед виборцем – ніхто. Їхні слова нічого не варті. Це якісь самозванці без формального статусу, які говорять, що хочуть, і це не має жодного стосунку до з’ясування позиції кандидата в президенти. Їхні слова – не новини, це просто приватні думки якихось чуваків», – написав Кіпіані на своїй сторінці у Facebook.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 07:56 :54