Новини » Політика 17 квітня, 2019, 19:44
Викрадення Миколи Карпюка – Береза пригадав брехню РФ про переговори з Путіним
ZIK
ZIK

Миколі Карпюку «вбили» в голову історію, що його поїздка до Росії може зупинити війну. Маніпулювати патріотами – це дуже велика спокуса для людей в погонах.

Це заявив народний депутат України, заступник члена Постійної делегації у ПАРЄ Борислав Береза в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми нагадала, що у березні 2014 року керівник штабу партії УНА-УНСО, зараз «Правий сектор», В’ячеслав Фурса нібито вивіз у Росію лідера УНА-УНСО Миколу Карпюка, який досі є політичним в’язнем агресора.

«Микола Карпюк – це людина, до якої я ставлюся з великою повагою. Це дуже незрозуміла історія – вони поїхали до Росії разом, хоч я знаю, що Дмитро Ярош намагався переконати Миколу, щоб він не їхав.

Але йому «вбили» в голову історію, що його поїздка може зупинити війну. Зокрема, Карпюку гарантували, що відбудуться перемовини з найближчим оточенням Путіна. І якщо людина в щось хоче повірити, то вона вірить», – прокоментував Борислав Береза.

Депутат впевнений, що, розуміючи небезпеку, але будучи патріотом, Микола Карпюк жертовно поставився до себе.

«Праворадикальні рухи мають як плюси, так і мінуси. Одні люди порядні та є героями, інші – негідники та мерзота. Я підтримую, якщо націоналісти співпрацюють з правоохоронними органами, або з СБУ чи розвідкою, якщо це йде на користь Україні. Але якщо людей просто використовують для чогось іншого, що теж трапляється, я таке засуджую. Адже маніпулювати патріотами – це дуже велика спокуса для людей в погонах», – констатував Борислав Береза.

Нагадаємо, 26 травня 2016 року чеченський суд засудив Миколу Карпюка до 22,5 років ув’язнення. Його звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-95 роках. Водночас сторона обвинувачення не надала жодних доказів того, що Карпюк перебував у Чечні у цей період.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 02:17 :44