live

Видозміни Зеленського з коміка до можливого головнокомандувача так і не відбулося, – юрист

ZIK
загрузка...
загрузка...

За ці три тижні не відбулося видозміни Володимира Зеленського з коміка до можливого головнокомандувача.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради (фракція «Солідарності») Олександр Горган.

Ведуча програми поцікавилась, чи у чинного Президента ще залишається шанс перемогти у виборах, і пан Горган сказав, що коли українському суспільству дають сигнал про неможливість чогось, зазвичай людей це провокує на ті рішення, до яких вони була принципово не готові.

«Я пригадую виступ Януковича, який впевнено говорив, що ніякого другого Майдану в Україні вже не буде. Я вважаю, що коли останні два тижні людям навіюють, що у Порошенка нема ніяких шансів, це, навпаки, працює на створення ймовірності того, чого люди не очікують», – зазначив політик.

Окрім цього, депутат погоджується з тим, що людям потрібні зміни. Люди не готові відкладати зміни на якусь далеку перспективу, вони хочуть бачити їх зараз і очікують їх від кандидатів.

«Люди хотіли бачити, як Зеленський з коміка перевтілюється в можливого Верховного головнокомандувача. Але за останні три тижні цієї видозміни не відбулось. Натомість відбувся дуже явний презентаційний етап того, яким буде правління президента Зеленського – ухиляння від прямих відповідей, постійні імітації чогось, якісь короткі відеоролики. Буде імітація боротьби з парламентом, буде коаліціяда, ніякого контакту ні з опозицією, ні з вільною пресою, ні громадянським суспільством. Цей момент теж дуже показовий», – зауважив Горган.

Разом з тим, на його переконання, чинний Президент за три тижні показав свою видозміну. За останні три тижні, хоч запізніло, але були ухвалені дуже важливі кадрові рішення, і ті питання, яких люди не могли з'ясувати потягом дійсно довгого періоду, були повністю роз'яснені. Однак, на його думку, це все губиться через тотальну недовіру до Президента.

«Для багатьох людей стає очевидним, що ця недовіра сіялась системно як елемент гібридної війни. Роками репутацію Президента знищували для того, щоб на момент, коли люди будуть обирати керівника держави, йому просто ніхто не вірив. Коли він сьогодні визнає свої помилки, вказуючи на окремих токсичних осіб зі свого оточення, які зловживали своєю близькістю до нього, люди вже не хочуть вірити. Але Президента ми знаємо як облупленого, ми знаємо всі його слабкі і сильні сторони, ми знаємо, яким чином суспільство може відсікти від нього той баласт, який стримує розвиток держави. Щодо Зеленського - ми нічого не знаємо», – констатував гість програми.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Як повідомляли, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Вже цієї неділі, 21 квітня, в Україні відбудеться другий тур виборів Президента України.

Як повідомили спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, що відбудеться на НСК «Олімпійський» перед запланованими дебатами між кандидатами у Президенти 19 квітня.

Loading...
Loading...
Loading...