Новини » Київ 17 квітня, 2019, 12:25
Вісім київських пляжів претендують на отримання нагороди «Блакитний прапор», – КМДА
<nbsp;>

У 2019 році до кандидатської стадії європейської організації подано 8 пляжів Києва для отримання міжнародної екологічної нагороди «Блакитний прапор». Наразі очікується офіційне рішення міжнародного журі.

Про це повідомив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, передає Офіційний портал Києва.

«Цього року КП »Плесо» планує відкрити 14 місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, де можливий відпочинок із купанням (пляжі) та 18 місць масового відпочинку на водних об’єктах Києва, де можливий відпочинок без купання. Підготовка до початку сезону розпочалася», – зазначив Андрій Мальований.

Відзнака «Блакитний прапор» вручається раз на рік. Це міжнародна нагорода, якою з 1987 року щорічно відзначають пляжі, які відповідають 32-ом критеріям та вимогам. Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, комфорт та безпеку на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічної освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо.

Київ – єдине місто України, із річковими та озерними пляжами, що отримало цю відзнаку.

До слова, міжнародну екологічну відзнаку «Блакитний прапор» пляжі Києва отримують із 2017-го. Минулоріч її отримали 7 пляжів: «Дитячий», «Золотий», «Пуща-Водиця», «Венеція», «Молодіжний», «Галера» та «Веселка».

Як повідомлялось раніше, Віталій Кличко зустрівся з директором Центру ЮНЕСКО Мехтільд Рьослер. Він ознайомив тамтешніх фахівців із планами щодо створення туристичного маршруту в Києві.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 05:50 :16