Новини » Львів 258 Читать эту новость на русском

Відомий художник та волонтер Левко Скоп став переможцем конкурсу «Благодійна Україна»

Левко Скоп. Фото: vartonews.com.ua/Сергій Малярчук

16 квітня 2019 року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018».

Про це повідомляє Варто.

Національна експертна комісія, оргкомітет та Наглядова рада Національного конкурсу «Благодійна Україна визначили найкращих благодійників, волонтерів, благодійні організації та практики 2018 року. Серед учасників конкурсу «Благодійної України-2018» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об’єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України та світу.

Переможцем у номінації «народний благодійник» став відомий мистецтвознавець, художник-реставратор, іконописець Левко Скоп.

Левко Скоп вже не один рік є активним волонтером української Армії. На його рахунку сотні благодійних акцій, намальованих ікон, кошти від продажу яких, були скеровані українським військовим.

Зокрема, минулого року у стінах Парламенту відбувся аукціон ангеликів, намальованих на гонті з даху церкви Святого Юра у Дрогобичі. Усі вилучені кошти пішли на підтримку Центру реабілітації воїнів АТО «Фенікс» у Львові. Ініціатором волонтерський проект «Ангели надії» став відомий львівський художник та волонтер Левко Скоп, а до ініціативи вчора долучилася перша леді України Марина Порошенко.

Також серед переможців конкурсу виявилась і Громадська організація з Городка на Львівщині.

Про це йдеться на їх Фейсбук сторінці.

«Апостольська Чота» стала переможцем Національного конкурсу Благодійна Україна у номінації «Добро починається з тебе»! Разом ми сильні!!!», – написано у повідомленні.

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні.

Loading...
Loading...
Loading...