Новини » Світ 276 Читать эту новость на русском

Угорщина звинувачує антицерковну політику Франції у трагедії Нотр-Даму

Заступник прем'єр-міністра Угорщини заявив, що пожежа в соборі Нотр-Дам де Парі є трагічним символом «апокаліптичної втрати цінностей, яку ми спостерігаємо в західному світі».

Про це повідомляє Європейська правда, посилаючись на Associated Press.

В уривку інтерв'ю, яке буде транслюватися на новинному каналі Hir TV в наступний понеділок, Жолт Шем’єн сказав, що велику відповідальність за пожежу несе «французька секуляристська, антицерковна політика». У Франції держава володіє церквами, які були побудовані до 1905 року.

Шем’єн, який є главою Християнсько-демократичної партії, сказав, що Угорщина розгляне можливість зробити свій внесок у відновлення Нотр-Даму, але додав, що «реальність така, що Франція – багата країна, тому чи не повинен Макрон оголосити, що Франція відновить Нотр -Дам?"

«Нехай Бог дозволить, щоб ця трагедія стала знаком, який розбудить французьку націю не тільки з точки зору відновлення храму, але і з точки зору її власної національної самооцінки, власної історії, власної французькості і власного християнства», – сказав заступник угорського прем’єра.

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявляє, що антиіммігрантська політика Будапешта допомагає захищати християнську культуру Європи.

Додамо, угорський суд покарав півсотні українців за шахрайство з громадянством.

Loading...
Loading...
Loading...