Новини » Регіони 17 квітня, 2019, 16:44
У Тернополі аварійний міст на міжнародній трасі сиплеться на потяги
<nbsp;>

З 1 травня у Тернополі обмежать рух через аварійний Гаївський міст на трасі міжнародного значення.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міськради, обласний центр має намір демонтувати частину мосту – уламки бетону вже падають на розміщену внизу колію і перешкоджають руху поїздів.

«Експерти виявили суттєве руйнування бетону в нижній частині балок та корозію робочої арматури. За відповідною класифікацією визначено стан шляхопроводу як непрацездатний. Зважаючи на той факт, що під мостом проходить залізнична колія, якою пересуваються як пасажирські, так і вантажні поїзди, що перевозять хімічні речовини та нафтопродукти, це становить підвищену небезпеку», – повідомив міський голова Сергій Надал.

Гаївський міст визнано аварійним з 2016 року, останнім часом він зазнав інтенсивних руйнувань. Обмежити рух рекомендували експертні служби та комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У міськраді зазначають, що близько 70% пересувань через шляхопровід – це транзитний рух, і сподіваються на державне фінансування.

«Цей міст є частиною траси міжнародного значення. На його ремонт необхідно понад 205 мільйонів гривень. Зі свого боку міська рада виготовила проектно-кошторисну документацію, замовила усі експертизи та виділила цьогоріч частину коштів на проведення першочергових робіт. А загалом проблема мосту – це не лише питання Тернополя, а й держави. Тому ми сподіваємося на співфінансування для оперативного вирішення цієї проблеми», – зазначив Надал.

З 1 травня проїзд через міст дозволять лише легковим автомобілям. При цьому рух буде доступний однією смугою – від об’їзної дороги в напрямку вул. Протасевича.

Аварійна частина мосту в протилежному напрямку буде перекрита та демонтована.

Натомість, водіїв великогабаритних транспортних засобів спрямують по об’їзній трасі, яка проходить неподалік ТРЦ «Подоляни» через Львівську трасу, а також вулицями Микулинецькою та Гайовою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 21:21 :39