У «Суспільному» назвали ціну дебатів

ZIK

Загальна сума на всі заходи політичної агітації, яка закладена у бюджеті, становить 19 мільйонів гривень. Посеред цих коштів є і гроші на дебати — приблизно 5,7 млн грн.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив голова правління НСТУ Зураб Аласанія.

«Як ми розуміємо значення слова «дебати»? Дві людини сходяться в приміщенні, дискутують між собою, ставлять запитання один одному, відповідають. Я думаю, що такого не відбудеться, навіть, якщо обоє кандидатів прийдуть на стадіон», — каже Зураб Аласанія.

Голова правління НСТУ спробував передбачити, чого слід очікувати під час дебатів на стадіоні.

«Мабуть, буде щось на кшталт невеличкого скандалу — незмістовне, показове шоу. Згідно закону України, дебати точно, у відведений час, між двадцятою і двадцять першою, відбудуться на каналі. Думаю, що один із кандидатів таки приїде і, можливо, використає ефірний час для агітації, що дозволено законом», — зазначає Зураб Аласанія.

Голова правління НСТУ звертає увагу на порядок проведення ток-шоу після дебатів, яке транслюватимуть о 21-20.

«Взяти участь у ток-шоу можуть обоє кандидатів, навіть телемостом, чим завгодно. Ми тільки закон не хочемо порушувати. Навіть, якщо двоє опонентів відмовляться прийти у студію, Суспільний мовник все одно буде зберігати закон. Коли ж один кандидат прийде, а інший — включиться телемостом, ми обов’язково з’єднаємо його. Наші експерти, блоки, запитання — геть усе готово для будь-якого розвитку подій. Однак, все буде вирішуватися в останні секунди — це дуже напружує», — говорить Зураб Аласанія.

Голова правління НСТУ розповідає про систему безпеки від провокацій в ході дебатів.

«Наша охорона готова до будь-яких провокацій. Надаватиме безпеку, зокрема, УДО — охорона чинного Президента», — коментує Зураб Аласанія.

Голова правління НСТУ назвав також ціну, яку доведеться заплатити за дебати.

«Ще два місяці тому ми підрахували остаточну ціну дебатів і подали її до ЦВК. Усі телеканали так зробили. Загальна сума на всі заходи політичної агітації, яка закладена у бюджеті, становить 19 мільйонів гривень. Посеред цієї суми є і кошти на дебати. Трансляція — це одне, а купівля техніки для агітації — інше. Із 19-ти мільйонів, приблизно 5,7 — це дебати», — зазначає Зураб Аласанія.

Нагадаємо, в штабі Зеленського також сказали скільки коштуватимуть дебати.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...
Loading...
Loading...