У штабі Зеленського заявили, що той зможе взяти участь у публічній дискусії лише після другого туру, – Бистрицький

ZIK

Кандидат у президенти Володимир Зеленський знову відмовився приходити на публічну дискусію експертів, куди його запрошували разом із опонентом Петром Порошенком. У штабі коміка заявили, що їхній кандидат відповідатиме на питання щодо своєї програми та бачення розвитку України лише після другого туру.

Про це представник «Виборчої Ради UA» Євген Бистрицький заявив під час публічної дискусії експертів за участі Петра Порошенка, яку транслював телеканал ZIK.

Він наголосив: публічну дискусію створювали для того, щоб під час волевиявлення громадяни могли зробити свідомий вибір, який би опирався на аргументи.

«Ми запрошували двох кандидатів, однак із штабу одного із них відповіли, що він може відповісти лише після другого туру. Та нам це нецікаво. Громадянському суспільстві, яке зібралось тут, важливо почути кандидатів ще до виборів», – підкреслив Бистрицький.

У свою чергу Петро Порошенко зазначив: його нинішня присутність у ЗМІ спрямована на те, щоб більш детально проінформувати суспільство та виборців про ризики, загрози та виклики, що стоять перед Україною.

«Я не хочу згущувати фарби, однак, наголошую, що зараз ризиків та загроз аж ніяк не менше, ніж у 2013-2014 роках. Саме тому ми повинні зробити все можливе, для того, щоб проінформувати суспільство про програму та те, що буде далі. Звичайно, найбільш дієвим способом для цього є дебати. Я бачу, що спроба перетворити їх на шоу не вдалась, маємо надію, що вони таки відбудуться 19 числа. Ми не дамо уникнути формату дебатів і наполягатимемо на тому, щоб вони проходили відповідно до закону, по формату, затвердженому суспільним мовленням та ЦВК», – підкреслив Порошенко.

Він зазначив: це може дати можливість проінформувати громадян, аби вони «не купували кота в мішку».

«Бо зараз виглядає саме так. Якщо в першому турі це було «поприколюватись», то зараз загрози вже зашкалюють», – підкреслив Петро Порошенко.

Як повідомлялось, Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...