У Порошенка помітили намір Зе!команди окупувати фан-зону «Олімпійського»

ZIK

Наразі будь-які спроби зареєструватися на сайті і отримати квиток на дебати закінчуються невдачею.

Про це заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Представник штабу Порошенка наголосив на проблемі із онлайн-реєстрацією та отриманням квитка на стадіон «Олімпський», де на 19 квітня заплановані дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петера Порошенка.

«Будь-які спроби зареєструватися на сайті і отримати квиток на дебати закінчуються невдачею. Я неодноразово сам намагався зареєструватися і отримати квиток, однак мені не вдалося це зробити.

Це створює підозри, що у фан-зоні спробують створити підтримку агресивних прихильників Зеленського, які намагатимуться зривати дискусію, і спробують перетворити дебати на шапіто. Але це стадіон, а не цирк, і суспільство потребує змістовних дебатів!», – наголосив Олег Медведєв.

Із огляду на ситуацію із квитками, речник штабу заявив про реєстрацію прихильників у соціальній мережі Facebook.

«Ми сьогодні розпочнемо реєстрацію своїх прихильників на Facebook, яких закликаємо прибути на стадіон і підтримати Пера Порошенка як єдиного з двох кандидатів», – заявив Олег Медведєв.

Нагадаємо, кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News