Новини » Львів

У Львові без опалення сім будинків, – ЛМКП «Львівтеплоенерго»

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок опалення отримують 1610 будинків. Без опалення сім споживачів. З них один будинок не отримує опалення через відмову від тепла, один будинок не отримує опалення через порив у внутрішньобудинковій системі і п’ять будинків – через порив на тепловій мережі.

«Станом на ранок опалення не отримує будинок на вул. Наукова, 59. Причина відсутності тепла – відмова абонента. У будинках на вул. Миколайчука, 4 немає опалення через порив у внутрішньобудинковій системі. Роботи з ліквідації пориву проводить балансоутримувач будинку.

Також будинки на вул. Тарнавського, 114, 116, 118, 118а, 120 не отримують опалення через порив на тепловій мережі. Завершити роботи з ліквідації пориву і відновити опалення до цих будинків планують сьогодні, 17 квітня», – повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Також не отримує гарячу воду три споживачі підприємства – будинки на вул. Стрийська, 65, 69, 71. Причина відсутності гарячого водопостачання – ремонт внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання. Роботи проводять балансоутримувач будинку – ЛКП «Бондарівка».

Як наголошують тепловики, якщо у помешканнях батареї не гріють, то потрібно звертатися до балансоутримувача будинку. Станом на сьогодні, 97% усіх споживачів житлового фонду, який обслуговують теплопостачальні підприємства Львова, мають загальнобудинкові лічильники. Отож, вони самі можуть регулювати подачу тепла в будинок і, з метою економії коштів, можуть не включати опалення.

Loading...