Новини » Київ 17 квітня, 2019, 16:57
У Києві відбудеться масштабний WOW KIDS FORUM для дітей із дитбудинків
<nbsp;>

У 5-му масштабному благодійному WOW Kids Forum візьмуть участь 1000 дітей, 100 волонтерів та 100 менторів.

Учасники зберуться для того, щоб поділитися своїми історіями, думками та натхненням.

«Ми віримо, що головне – ніколи не зупинятися і завжди рухатися тільки вперед, адже кожен момент – унікальний і неповторний. Наша мета – показати можливості, розкрити потенціал дітей і направити його в потрібне русло. Після першого форуму ми отримали безліч позитивних відгуків, щирих дитячих посмішок, а головне – бажання відвідати його знову.

Пишаємося, що з кожним роком масштаби заходу зростають, кількість зацікавлених менторів збільшується, а щасливих дітей стає все більше» – говорить організатор форуму, засновник благодійного фонду «Благомай» Костянтин Голуб’ятників.

<nbsp;>

У цьому році в програмі – мотиваційні виступу Ігоря Новікова (SingularityU Kyiv), Євгенія Мазура, і багатьох інших цікавих особистостей, а також різноманітні ігри, конкурси і робота в командах з менторами.

Організатори закликають долучитися до події й спробувати себе в ролі ментора або волонтера. Кожен може подати свою заявку, якщо є чим поділитися з дітьми, або має бажання допомогти в організації форуму.

Подія відбудеться 18 травня за адресою Почайна Хол, проспект Степана Бандери, 23. Початок о 10.00. Акредитація на захід обов’язкова – телефонуйте за номером 38(068)9982828.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 07:43 :22