Новини » Київ 17 квітня, 2019, 14:45
У Голосіївському районі Києва оновили школу №151 – на черзі реконструкція гімназії №59, – КМДА
Мондриївський проінспектував середню школу № 151
Мондриївський проінспектував середню школу № 151

Київ щороку збільшує фінансування оновлення шкільних закладів – ремонти, оновлення фасадів, огорож, спортзалів, методичну складову освітнього процесу. Комфортні умови мають підвищити продуктивність навчання школярів.

Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, повідомляє Офіційний портал Києва.

Мондриївський проінспектував середню школу № 151 у Голосіївському районі столиці. У вересні заклад отримав новий корпус, на який освітяни школи чекали майже 15 років.

«Маємо приклад нової сучасної школи з комфортними умовами навчання та розвитку. Починаючи від їдальні та кухні з новими поверхнями для готування, і закінчуючи просторими коридорами – бачимо те, що має стати нормою для будь-якої школи Києва», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Будівництво другого комплексу почалося ще у 2006 році, але вже наступного року виконання робіт призупинили. Тільки у 2017-му будівництво було відновлено. За цей час до школи прибудували новий комплекс у якому організували: їдальня з сучасним цехом для готування, актову та спортивну зали, клас для танцювальних занять та кабінети для навчання. Біля корпусу облаштували новий спортивний стадіон зі штучним покриттям та біговими доріжками.

На 2020 рік у Голосіївському районі заплановано і реконструкцію з прибудовою гімназії № 59, яку було побудовано ще у 1936 році. Реконструкція будівлі гімназії, серед іншого, включає роботи з утеплення фасаду та фундаменту, заміну покрівлі з утепленням та заміну внутрішніх і зовнішніх мереж, що дозволить значно знизити втрати тепла та покращити показники енергозбереження.

Як повідомлялось рніше, Мер Києва Віталій Кличко підписав Меморандум про порозуміння між Київською міською державною адміністрацією та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо програми «Зелені міста». Документ відкриває можливості втілити важливі інфраструктурні проекти у столиці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 07:19 :18