Новини » Регіони 17 квітня, 2019, 9:46
У Чернівцях на суді у справі про підкуп виборців свідки нарікають на брак грошей на дорогу

У Чернівцях на суді у справі про підкуп виборців на місцевих виборах 2015 року свідки нарікають на брак грошей на дорогу, щоби приїхати на засідання суду.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Громадянська мережа «Опора».

У Чернівцях у судовому засіданні допитали другого свідка у справі щодо підкупу студентів на місцевих виборах 2015 року, в якій головним підозрюваним є депутат Чернівецької міськради від фракції «Рідне місто» Ростислав Білик.

«Решту свідків в судове засідання не з’явились, оскільки більшість із них знаходяться поза межами міста Чернівців та Чернівецької області. Вони бажають, щоб їм забезпечили проїзд, позаяк у них відсутні власні кошти для здійснення поїздки у Чернівці. Однак, у зв’язку із недостатньою кількістю часу для того щоб забезпечити фінансування проїзду таким свідкам, прокурор просив відкласти слухання справи на іншу дату», – йдеться у повідомленні.

Наступне судове засідання, за попередньою інформацією, відбудеться 13 травня 2019 року.

Ростислава Білика обвинувачують у підкупі студентів на місцевих виборах 2015 року. У лютому 2018 року справу Білика почали розглядати у Шевченківському районному суді Чернівців. 17 жовтня припинилися повноваження судді Олега Семенка, який вів цю справу. У грудні її передали у Першотравневий районний суд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 21:40 :31