Новини » Львів

У Бориславі чекають на відповідь «Укрнафти» щодо використання супутнього газу для виробництва теплової енергії

У рамках вирішення проблем наслідків нафтовидобутку на території Борислава відбулась чергова зустріч влади міста із керівництвом ПАТ «Укрнафта» та ТОВ «НВП «Еконафтогаз».

Про це повідомили у Бориславській міській раді.

Було розглянуто питання відновлення роботи свердловини № 2000, заходи щодо ліквідації наслідків довготривалого видобування нафти і газу та зменшення загазованості навколишнього середовища м. Борислава на 2019 рік (особливу увагу приділили вул. В.Чорновола, 12), можливість продажу надлишкового нафтового, вакуумного, відбензиненого газу комунальному підприємству «Бориславтеплоенерго» та режим роботи вакуумно-компресорних мереж на території міста Борислава.

В обговоренні брали участь міський голова Борислава Ігор Яворський, заступник голови правління ПАТ «Укрнафта» Маврикій Калугін, віце-президент ПАТ «Укрнафта» з соціального та екологічного розвитку Роман Ільтьо, директор Бізнес-підрозділу (Захід) ПАТ «Укрнафта» Олег Мальчик, начальник НГВУ «Бориславнафтогаз» Андрій Барабаш, директор ТОВ «НВП «Еконафтогаз» Роман Наменанік.

За результатами зустрічі представники ПАТ «Укрнафта» зобов’язалися надати пропозицію щодо вирішення проблематики на умовах спільної діяльності, а також надати відповідь щодо рентабельності та можливості продажу супутнього газу «Бориславтеплоенерго».

Як підсумував зустріч міський голова Борислава, головним шляхом до вирішення екологічних проблем міста, пов’язаних із тривалим нафтовидобутком, є тісна та взаємна співпраця: «Ми розуміємо, що проблема виникла не за один день і її масштаби за усі ці роки лише зростали, – наголосив Ігор Яворський – Зараз ми просто зобов’язані напрацювати конкретний алгоритм дій, який складатиметься із відповідального виконання кожним учасником процесу своїх завдань. Місто готове до повноцінної співпраці, котра принесе необхідний результат у перспективі».

Loading...