У «Батьківщині» прокоментували майбутні дебати: Цікаво, хто кому віртуально дасть по обличчю

ZIK

Зеленський буде говорити ті речі, які хочуть почути українці. Але він не зможе показати глибоких знань щодо нацбезпеки, оборони та перемоги у війні. Не зможе дати конкретних відповідей на питання щодо Мінських угод та виборів.

Таку думку висловив народний депутат України Вадим Івченко (фракція «Батьківщини») у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат визнав, що до останнього вірив у те, що країні потрібні дебати. Але тепер вважає, що вони вже нічого не змінять: «Дебати нікому не допоможуть, а тому не варто витрачати кошти платників податків. Не потрібно робити ще одне шоу, щоб оголосити чергові обіцянки».

Також Вадим Івченко вважає, що Володимир Зеленський не зможе показати якусь ерудицію, адже ніколи не був політиком.

«Не думаю, що Зеленський зможе показати якісь глибокі знання щодо нацбезпеки, оборони та перемоги у війні, що зможе дати конкретні відповіді на питання щодо Мінських угод та виборів.

Зеленський буде говорити ті речі, які хочуть почути українці, наприклад: «Я зніму недоторканність, розжену парламент, ухвалю закон про імпічмент Президента». Щодо економічних питань, то, я припускаю, він навіть не зможе пояснити, як формується ціна на газ чи земельний податок», – припустив Івченко.

На його думку, дебати потрібно було проводити ще в середині передвиборчої кампанії або під кінець другого туру, щоб люди раціонально обрали найдостойнішого кандидата.

«Мені цікаво, як кандидати поводитимуться між собою та перед людьми. Зараз дебати мене більше цікавлять не як політика, а як пересічного громадянина, який спостерігатиме за шоу – хто кому надає по обличчю, віртуально, і хто більше візьме балів від цих дебатів», – пояснив Вадим Івченко.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Кандидат у Президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах. Штаб Петра Порошенка також хоче розширити час дебатів з 60-ти до 90 хвилин.

Як повідомляли, стався збій у системі онлайн-бронювання безкоштовних квитків на майбутні дебати між кандидатами в Президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які мають відбутися 19 квітня на НСК «Олімпійський» о 19.00.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...