Новини » Київ 17 квітня, 2019, 10:14
Труханів міст підсвітять червоним
Фото: kyivcity.gov.ua
Фото: kyivcity.gov.ua

17 квітня, у Всесвітній день гемофілії, світові столиці підсвічують червоним відомі споруди та монументи. Цього року вперше до міжнародної кампанії приєднається Київ.

Про це передає Вечірній Київ.

17 квітня жителі та гості міста зможуть спостерігати таку підсвітку будівлі КМДА, стели Незалежності та Труханового мосту з 20:00 до 23:00. Також ініціативу підтримає ТРЦ Gulliver.

Мета кампанії – привернути увагу світової спільноти до важливості своєчасної та ранньої діагностики пацієнтів з гемофілією А, В і хворобою Віллебранда.

Гемофілія вважається одним з найвідоміших рідкісних захворювань у світі. Вона проявляється тривалими кровотечами після видалення зубів, виникненням великих гематом при незначних ударах, крововиливами у суглоби, що супроводжуються сильним болем, набряками та порушенням рухливості.

В Україні, згідно зі статистичним звітом Міністерства охорони здоров’я за 2017 рік, налічувалося 2 569 осіб із діагнозом гемофілія, з них 667 – діти. За підрахунками, тільки 32% українців із гемофілією житимуть довше як 50 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 12:09 :52