Новини » Спорт 17 квітня, 2019, 12:15
Тренер «Ювентуса» Аллегрі: Перемога «Аякса» – повністю заслужена
Головний тренер туринського «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі / ua-football.com

Головний тренер туринського «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі прокоментував прес-службі УЄФА підсумок другої частини протистояння із голландським «Аяксом» (1:2).

«Перемога «Аякса» – повністю заслужена. Особливо, якщо судити по їх грі у другій половині зустрічі. Вважаю, що удача була на боці гостей в епізоді з голом, але після перерви вони були неймовірні. Дотримуюся думки, що «Ювентус» грав добре у першому таймі – після перерви нам не вистачало терпіння, єдності та організації. Мої підопічні дозволили голландцям домінувати у середній лінії. Ми постійно поспішали із просуванням вперед та погано стежили за маневрами футболістів суперника.

Для того, щоб виграти Лігу чемпіонів – потрібно підводити команду до фінальних стадій турніру на піку форми. Лазарет «Ювентуса» останнім часом був постійно переповнений – наприклад, у цій грі нам не вистачало близько чотирьох-п’яти гравців. Саме через травми було непросто опинитися на піку фізичної готовності.

Моє майбутнє? Я вже поговорив із президентом – залишаюся ще на рік. Уже зараз керівництво та тренерський штаб починають обмірковувати плани на наступний сезон», – цитує Массіміліано Аллегрі ua-football.com.

2019-10-23 16:07 :15