Новини » Спорт 17 квітня, 2019, 16:45
Тренер «Порту» Сержіо Консейсау: Головне, знайти правильний баланс в атаці
Головний тренер португальського «Порту» Сержіо Консейсау / ua-football.com

Після поразки у гостях в першому матчі чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів УЄФА 0:2, у португальського «Порту» майже не залишилося шансів пройти англійський «Ліверпуль». Однак головний тренер «драконів» Сержіо Консейсао сподівається, що команда у сьогоднішній грі зможе добре себе показати.

«Нам потрібно відігратися з рахунку 0:2 проти дуже сильної команди, яка вміє швидко контратакувати. Знайти правильний баланс в атаці – ось що буде мати для нас визначальне значення.

Тренерський штаб розробив план на гру, а далі вже справа за гравцями, вони повинні втілити його в життя. Саме завдяки їм ми досягли хороших результатів в цьому сезоні.

Немає більшої мотивації, ніж брати участь в чвертьфіналі і зробити історичний камбек. Мені подобається, як грає «Ліверпуль». Моментами це найкраща команда світу», – цитує Сержіо Консейсау офіційний сайт УЄФА.

2019-04-20 15:28 :58