Новини » Економіка

Суд призначив ряд експертиз у справі розкрадань в Укроборонпромі

Укроборонпром. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Печерський райсуд м. Києва призначив комплексну судову товарознавчу та економічну експертизи за клопотанням слідчих Державного бюро розслідувань в кримінальній справі про ймовірну бездіяльність детективів НАБУ щодо корупції на підприємствах концерну «Укроборонпром».

Про це повідомляє проект «Марлін» з посиланням на судові матеріали, інформує Економічна правда.

Слідчі ДБР перевіряють, що зробили детективи НАБУ з березня 2017 року, коли отримали від військової прокуратури матеріали щодо фінансових порушень на підприємствах концерну «Укроборонпром», до яких причетні друзі Ігоря Гладковського-молодшого, Віталій Жуков та Андрій Рогоза. Останні для постачання запчастин до військової техніки за завищеними цінами використовували ряд приватних фірм, серед яких ТОВ «Оптимумспецдеталь».

Також ДБР перевіряє, чи вжили заходів детективи НАБУ, коли ще в серпні 2016 року отримали результати ревізії Харківського бронетанкового заводу щодо нанесення збитків Міністерству оборони України.

Виконання експертизи покладено на Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.

Нагадаємо, 25 лютого журналісти оприлюднили розслідування, в якому йдеться про схеми з розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн «Укроборонпром» і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський позиватимуться до суду на журналістів програми «Наші гроші» за розслідування про розкрадання в оборонному комплексі України.

Президент України призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглось у часі із завершенням слідства.

Син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор подасть до суду на журналістів програми. Він заявив, що готовий надати пояснення правоохоронним органам з усіх питань, про які розповіли журналісти.

Loading...